piątek, 4 listopada 2011

Nowe życie :)

Oj, pobiliśmy rekord milczenia… Powrót do roboty na pełny etat nie ułatwił mi zadania, a tu jeszcze problemy z onecką republiką – od długiego czasu nie udaje się nam nic opublikować na stronie Eli, więc idziemy na łatwiznę i zaczynamy nowe życie na Blogerze. Witajcie w świecie Eli!

Dziś o fajnym programiku, który ostatnio umila Elusi ćwiczenia logopedyczne. Programik dla Czechów i czechofilów, ale także Polchów i Czelaków – do tej ostatniej kategorii zalicza się przecież nasze dziecię pogranicza. Cudowny ołomuniecki Méďa jest bowiem po czesku. Napisany specjalnie dla dzieci niepełnosprawnych nie zawiera żadnych niepotrzebnych elementów (teł czy innych zakłócaczy) a pozwala ćwiczyć logiczne myślenie, analizę i syntezę wzrokową, słownictwo itp. itd. Mademoiselle korzysta, albowiem (tadam! tadam!) od mniej więcej dwóch tygodni umie posługiwać się normalną myszką komputerową! Wobec tego chętnie oddamy potrzebującemu switch – prosimy o kontakt.

2 komentarze:

  1. Witamy, długo czekaliśmy na Elusiowe nowinki i wreszcie są, a pojawiły się w Dniu Imienin naszej dzielnej Dziewczynki.
    Eluniu - życzymy Ci dobrego zdrówka, uśmiechów na Twej ślicznej buźce, radosnych zabaw z Twoimi wspaniałymi Rodzicami i w gronie przedszkolaków, a także wciąż nowych kroczków w leczeniu choroby.
    Całujemy Cię bardzo serdecznie - ciocia Maryla i wujek Andrzej z Rodziną

    OdpowiedzUsuń
  2. Solenizantka bardzo dziękuje :)

    OdpowiedzUsuń